Služby

Denní líčení
Přirozeně jemné líčení nositelné na den, které potlačí nedostatky na pleti a přirozeně podtrhne Vaše přednosti. Líčení na pohled vypadá velmi přirozeně a je hlavně o dokonalé a zdravě vypadající pleti.


 

Večerní líčení
Výraznějsí líčení vhodné na večerní společenské události jako jsou různé večírky, plesy a podobně. Většinou se jedná o výraznější kouřové líčení očí s použitím umělých řas, ale často doplněné i výraznějším líčením rtů. Záleží na osobním přání klientky a na dané společenské údálosti.

Svatební líčení
Líčení pro tuto speciální příležitost má svá pravidla... Svatební líčení musí být precizní a odolné, aby na pleti nevěsty vydrželo celý svatební den. Nevěsta musí vypadat na pohled přirozeně krásná, zároveň líčení musí být dostatečně výrazné, aby bylo znát na svatebních fotografiích.


Foto make-up
Světla fotoaparátů dokáží být neúprosná a odhalují každý nedostatek... I tady je na místě dokonale provedené líčení, které zvýrazní to, co je potřeba a potlačí nedostatky.


Vlasový styling
Dokonalý účes je nepostradatelnou součástí dokonalého líčení a naopak. Nabízím vlasový styling na každou událost, jako jsou například svatby, plesy, ale i úprava vlasů při focení.

 

 


Poradenství / Kurz osobního líčení
Ráda Vám věnuji svůj čas a zkušenosti, naučím Vás jak se správně nalíčit za pomoci Vašich líčidel a štětců, případně ráda zapůjčím vlastní a doporučím co si do kosmetické taštičky dokoupit. Ráda s Vámi také vyrazím přímo do parfumerie či drogerie a pomůžu s výběrem těch správných produktů přesně pro Vás.

Katalog je prázdný.


Webové stránky zdarma